Русский

Існують додаткові пристрої для більш зручної та швидкої роботи з приладом:

  • Пульт Керування ТХ-1 (пульт керування та автономний датчик температури приміщення)
  • Передаючий модуль RX-1 (передаючий модуль на батарею)

а)  Для роботи Пульту Керування з приладом (приладами), потрібно налаштувати канал зв’язку та адресу приладу. Для цього в «Основному меню» на приладі або Пульті Керування натискаємо та утримуємо 2 секунди «Ввод» та «Режим». На екрані відображається адреса приладу (пульта) . Вибираємо кнопками «+» та «-» адресу приладу, і натискаємо «Ввод». Адресу змінено.

Для зміни каналу зв’язку в «Основному меню» на приладі або Пульті Керування натискаємо та утримуємо 2 секунди «Ввод» та «Режим». На екрані відображається адреса приладу (пульта) . Після цього утримуємо більше 2 секунд «Ввод». На екрані відображається канал зв’язку . Вибираємо кнопками «+» та «-» канал зв’язку, і натискаємо «Ввод». Канал змінено.

УВАГА! На Пульті керування для більш швидкого та простого доступу для зміни адреси пульта – існує окрема кнопка «Зміна адреси».

б)  Для роботи приладів в режимі Основний/дублюючий, прилади повинні бути з’єднані спеціальним кабелем (тільки на заводі-виробнику. Самовільне з’єднання неможливе).

Цей режим дозволяє керувати включенням декількох приладів, за командою одного приладу, який є керуючим – Основним. Для цього потрібно встановити який з приладів є Основним, а які дублюючими. Для цього в «Основному меню» на приладі або Пульті Керування натискаємо та утримуємо 2 секунди «Ввод» та «Режим». На екрані відображається адреса приладу (пульта) . Після цього утримуємо більше 2 секунд «Режим». На екрані відображається - прилад Основний, або - прилад Дублюючий. Для зміни типу приладу – кнопками «+» та «-» вибираємо тип та зберігаємо вибір кнопкою «Ввод».

УВАГА!!! Коли прилад працює як дублюючий, на екрані відображається , але всі інші налаштування працюють як за звичайно.