Русский

Для того щоб убезпечити ПРИЛАД (його правильну роботу) від втручання дітей або сторонніх осіб, Ви можете заблокувати клавіатуру.

       1.Звичайне блокування клавіатури

Для звичайного блокування клавіатури в «Основному меню» одночасно утримуємо більше 2 секунд «+» і «-». Для розблокування також утримуємо більше 2 секунд «+» і «-». Якщо клавіатура заблокована, то в «Основному меню» замість літери С (температура), відображається буква L .

       2. Відключення дисплея, Блокування клавіатури паролем, Авто ввімкнення блокування

Для включення функцій, в «Основному меню», утримуємо більше 2 секунд «Режим». На моніторі відображається температура радіатора . Після цього для входу в налаштування одночасно натискаємо «+» і «-» більше 2 секунд. На моніторі відображається . Cd - функція відключення дисплея при блокуванні клавіатури. Кнопками «+» і «-» вибираємо включити (on) або вимкнути (of) її. Після вибору, підтверджуємо кнопкою «Ввод». Після підтвердження на дисплеї відображається . AL - функція автоматичного блокування клавіатури через 1 хвилину при не активності клавіатури. Кнопками «+» і «-» вибираємо включити (on) або вимкнути (of) її. Після вибору, підтверджуємо кнопкою «Ввод». Після підтвердження на дисплеї відображається . CP - функція захисту Приладу паролем. Кнопками «+» і «-» вибираємо включити (on) або вимкнути (of) її. Після вибору, підтверджуємо кнопкою «Ввод». Після підтвердження на дисплеї відображається . У цьому меню вибираємо пароль. Кнопками «+» і «-» вибираємо перший символ (0-F) пароля, підтвердження «Ввод», потім другий символ і так далі. Після підтвердження останнього символу, на дисплеї відобразиться  або , в залежності від налаштувань.

При переході до наступного пункту меню кнопкою «Режим» введені дані не зберігаються.

Після налаштування вище перелічених функцій, виходимо з меню утриманням більше 2 секунд кнопок «+» і «-».

       3. В залежності від обраних функцій відображення - спосіб виходу з блокування буде відрізнятися. Розглянемо наочно всі варіанти

- Вимкнені всі функції. На дисплеї відображається . Для виходу з блокування натискаємо одночасно «+» і «-» - утримуємо більше 2 секунд.

- Включена функція Відключення дисплея. При блокуванні на дисплеї відображається . Для виходу з блокування натискаємо одночасно «+» і «-» - утримуємо більше 2 секунд.

- Включена функція захисту паролем. При спробі розблокувати кнопками «+» і «-», на моніторі відобразиться . Кнопками «+» і «-» вибираємо значення першого символу коду. Потім підтверджуємо кнопкою «Ввод», після цього вибираємо значення другого символу і так далі. Якщо пароль введений вірно, клавіатура розблокована, якщо не вірно, то - ні.

УВАГА! Вибирайте пароль, який Ви згадаєте. У випадку, якщо Ви забули пароль - вимкніть Прилад, утримуйте одночасно «+» і «-» і включіть Прилад. На дисплеї висвічуються 4 символи, наприклад . Зв'яжіться з нашим сервісним центром і назвіть ці символи. Протягом 24 годин Вам назвуть пароль для Вашого Приладу.