Карта дилерів Оптимакс

 

Унікальні та прості у використанні електрорадіатори "Оптімакс" використовують для автономного обігріву приміщень різного типу. Їхня перевага в тому, що кожен власник отримує суттєву економію бюджету, створюючи обігрів нашим електричним приладом. Завдяки такому важливому фактору, в умовах економічної кризи і високих цін на комунальні платежі, пристрій нашої компанії користується великим попитом серед населення, і популярність його зростає з кожним днем. Для того, щоб допомогти та детально зорієнтувати клієнтів, нами було створено карту дилерів електрорадіаторів Оптімакс по Україні, яка вказує де і як зручніше придбати ексклюзивну продукцію..

Наша мета полягає в тому, щоб зробити електрорадіатор Оптімакс доступним для кожного. І з огляду на демократичну ціну, механізм може бути використаний в офісах, на підприємствах, робочих цехах та різних виробничих приміщеннях. Придбати обладнання можна не тільки у нас, а й у офіційних дилерів компанії. Скориставшись нашою картою дилерів, ви можете переконатися, що дистриб'ютори унікальної продукції розташовані по всій країні.

Карта дилерів електрорадіаторів Оптімакс по Україні – комфортний вибір для кожного

 

Замовлення на необхідне електроустаткування можна оформити на сайті або звернутися до офіційних представників компанії. Всі партнери Оптімакс позначені на карті дилерів. Також ми пропонуємо взаємовигідну співпрацю на партнерських умовах. І якщо у вашій області ще немає нашого представництва, перед вами відкрита унікальна можливість бути першим дистриб'ютором нашого електрорадіатора.

Працювати на офіційних правах з унікальним товаром – це величезна перевага, особливо з урахуванням непростих умов українського ринку. Наш Дилер – це уповноважений представник компанії, що реалізує сертифіковану продукцію.

Ми забезпечуємо:

  • Якість;
  • Надійність;
  • 50% економії на опаленні;
  • 3 роки безкоштовного сервісу;
  • Надаємо 2 роки гарантії на все обладнання;
  • Зв'язок із виробником 24 години на добу та готовність надати допомогу з різних питань.

Карта наочно показує розташування кожного представника «Оптімакс». А значить, клієнту простіше зробити свій вибір і визначитися, де краще купити електрорадіатор, що сподобався.

На даний момент десятки тисяч покупців по всій країні успішно використовують наші електроприлади. Понад 300 компаній та різних підприємств України встановили нашу економну електропродукцію. Сотні колективів працюють, надають послуги та виробляють різні товари в комфортних умовах завдяки електрорадіаторам Оптимакс.

Наш Дилер – це насамперед друг, партнер та підприємець, який несе тепло до будинку кожного українця. А ми за допомогою доступної та якісної електропродукції допомагаємо створити затишну атмосферу, а також забезпечувати комфортні умови для трудових колективів.

З нами набагато тепліше, а головне економніше.