Чому Оптімакс?

У цьому розділі ми постараємося розповісти Вам, чому на цьому ринку ми займаємо лідируючі позиції і чим вигідно відрізняємося від наших вельмишановних конкурентів.

Дізнатися більше
ОПТІМАКС КОМПЛЕКТУЄТЬСЯ БІМЕТАЛЕВИХ СЕКЦІЯМИ

Наш прилад виготовляється з використанням біметалевих секцій. Вони більш надійні, ніж алюмінієві (робочий тиск в 2 рази вищий - відповідно 30 проти 16 атмосфер) і на відміну від останніх не вступають ні в які реакції. Крім того, секції в Оптімакс мають глибину (товщину) 96 мм, в той час як більшість аналогічних приладів комплектуються секціями глибиною 85 мм. Це дозволяє нашим електрорадіаторам віддавати тепла на 50% більше, ніж приладам інших виробників.

ОПТІМАКС КОМПЛЕКТУЄТЬСЯ БІМЕТАЛЕВИХ СЕКЦІЯМИ
МАЛОПОТУЖНИЙ НАГРІВАЛЬНИЙ ЕЛЕМЕНТ
МАЛОПОТУЖНИЙ НАГРІВАЛЬНИЙ ЕЛЕМЕНТ

Нагрівальний елемент, яким комплектується Оптімакс, виготовляється на спільному українсько-польському підприємство «Укрополь-ТЕН» (ukropol-ten.com.ua), для європейського ринку з європейських же комплектуючих. На наше замовлення виробляються малопотужні Тени, які дозволяють зменшити навантаження на мережу. Так, в наших приладах на одну секцію припадає 120 Вт потужності Тена, замість "звичних" 130-150 Вт. Це дозволяє, наприклад, на п'яти приладах зменшити навантаження на мережу на 0,5 кВт, що для умов України (слабка проводка, мала вхідна потужність) дуже суттєво. Крім того, купуючи Оптімакс, Ви можете бути впевнені, що прилади укомплектовані ТЕНами за формулою 120 Вт на кількість секцій. На відміну від багатьох, ми дотримуємося її неухильно.

ЯКІСНА ЕЛЕКТРОНІКА

Електронний блок, нарівні з нагрівальним елементом, є основними робочими "конячками" електрорадіатору, від якості яких залежить довговічність приладу. Тому замовлення деталей плати управління здійснюється нами особисто у перевірених постачальників в Тайвані, Південній Кореї, США (процесор), Китаї (куди зараз без нього). Кінцева збірка - пайка плати відбувається на підприємстві Біаком (biakom.com) під нашим контролем. У той же час, можна піти більш простим і в рази менш витратним способом - замовляти вже готові плати в Китаї. Часом такий шлях призводить до значного зниження якості, хоча і коштує в 3-4 рази менше.

ЯКІСНА ЕЛЕКТРОНІКА
"ЗОВНІШНІСТЬ" ПРИЛАДУ

Розуміючи, що дорогий продукт повинен і виглядати гідно, електрорадітор Оптімакс має всі ознаки солідного приладу. Кнопки управління з об'ємною клавіатурою та інтуїтивно - зрозумілим управлінням, фіксатори введення мережевого кабелю і проводу датчика температури, кнопка вкл / викл на задній панелі приладу. Це ті обов'язкові атрибути побутового приладу, які, на нашу думку, повинні бути у кожного приладу подібного класу.

РІДИНА

Усередині електрорадіатору Оптімакс знаходиться рідина на основі пропіленгліколю. Постачальник - ТОВ Строн (stron.com.ua). Ця хімічна сполука дозволяє не тільки ефективно передавати тепло від нагрівального елементу до зовнішньої стінки приладу, але і має ряд інших переваг - вона є інертною (не вступає в реакції з ін. Хімічними сполуками), нешкідливою і є антифризом (не страшний мороз до мінус 25 С ). Єдиний її "недолік" - ціна. Літр такої рідини коштує 2,5 $. У той же час дуже часто на вітчизняному ринку зустрічаються прилади, заповнені низькоякісними рідинами. Така практика є неприпустимою, тому що призводить до поломки приладу вже через 2-3 роки.

РІДИНА
НАЯВНІСТЬ СЕРТИФІКАТУ ЯКОСТІ
НАЯВНІСТЬ СЕРТИФІКАТУ ЯКОСТІ

Ми регулярно проходимо процедуру підтвердження якості нашої продукції в системі УкрСЕПРО - державній системі сертифікації з видачею відповідного сертифікату. Це щорічна і витратна процедура, яку не практикують більшість виробників.

Перейти в каталог

ЗВ’ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

Зв’яжіться з представником компанії для отримання додаткової інформації про те, як ОптіМакс може забезпечити Вас повним пакетом рішень.

Написати нам