Шановні бізнесмени! Дозвольте запросити Вас долучитися до нашої великої і міцної родини Оптімакс, а саме - стати нашим партнером. Головна вимога компанії до колег по бізнесу, як би банально це не звучало, - порядність. Один з наших постійних покупців каламбурить: «От би порядність була в порядку речей! Це єдине, що нам від Вас треба» )). Та й ми зробимо все, що б не розчарувати Вас.

 

Чому Вам це буде вигідно?

1
Найбільші комісійні на ринку без плану продажів

Ми гарантуємо, що з нами Ви будете заробляти більше, ніж з конкурентами. Якщо хтось із них обіцяє Вам ще більше, телефонуйте - домовимося.

2
Перспективний ринок, зростання становить100% на рік

Тарифи на опалення зростають і будуть зростати. Споживачі шукають альтернативу - більш економну і при цьому надійну техніку. Так, в цьому році ми продали наших приладів в 2,2 рази більше, ніж в попередньому.

3
Ви приймаєте замовлення і все!

Консультування, підбір обладнання, його пересилання і подальший супровід клієнта - наша турбота. Ну і звичайно, ми швидко перераховуємо Ваш заробіток.

4
У нас все і завжди є на складі

Ми готові до поставки, за Вашою вимогою, будь-якої кількості продукції в термін до 2 діб.

5
Продаж виставкового зразку зі значною знижкою і 100% можливістю повернути за нього гроші

Якщо у Вас є можливість будь-яким способом продемонструвати техніку потенційним покупцям (магазин, торгова точка), ми відпустимо прилад за собівартістю. Гарантуємо, що протягом півроку повернемо за нього гроші, якщо Ви вирішите припинити співпрацю.

6
Ми завжди на зв’язку

Якщо Вам або клієнтові необхідна додаткова консультація, телефонуйте в будь-який час. Ми з радістю допоможемо Вам заробити )))

Як стати партнером?

Зв'яжіться з нами у будь-який зручний для Вас спосіб і ми повідомимо або надішлемо прості умови для початку співпраці (прайс, відсоток комісійних, спосіб і порядок розрахунку, доставки, гарантії, рекламні та ін. матеріали).

Телефонуйте і переконайтеся, що ми дотримуємось свого слова!