В основному вирішальним фактором є витрати. Скільки коштує утримання такого будинку і чи буде це по кишені покупцеві? Електричне автономне опалення приватного будинку - досить дороге задоволення і дуже багатьох це змушує передумати або відкласти покупку до кращих часів. Однак якщо підійти до справи серйозно, то можна виявити дуже непоганий компроміс. Це компроміс зветься опалення приватного будинку електрикою. Электрическое автономное отопление – это не только независимость и контроль вашего тепла, но и существенная экономия. Особенно существенной экономия выходит, если присутствует общее хорошее утепление дома.
Офісні, громадські та промислові приміщення, на відміну від житлових, деколи складно обігріти через їх специфіки (орендодавець не бажає витрачатися на утеплення будівлі, без потреби доводиться опалювати у вихідні, святкові дні та взагалі цілодобово; приміщення перетворюється на прохідний двір для співробітників , клієнтів і тепло йде, «гріючи небо»).
У Вас є або намічається будівництво будинку, свого будинку на своїй землі і Ви ставите питанням: а як і чим опалювати це чудо, мрію будь-якого обивателя?
Якщо раніше власники приватних будинків мріяли про те, щоб провести газ і на його основі запускати автономні котли. То зараз вони знаходяться в постійному пошуку максимально економних варіантів. Жителям заміських будинків повезло більше, ніж мешканцям багатоповерхівок. У власників приватного житла з'явився величезний вибір економних установок, в тому числі тих які працюють від електрики.
Захмарні тарифи за послуги «комуналки» і невідповідність заявлених температурних режимів реальним (платите за 25˚С, а реально в квартирі 18˚С), призводять до того, що багато мешканців багатоквартирних будинків вирішуються перейти на автономне опалення або намагаються «догреть» квартиру з допомогою різного роду електроконвекторів.
Електрорадіатор, як правило, монтується на стіну. Найчастіше ця стіна зовнішня, тобто виходить на вулицю, а значить - найхолодніша в приміщенні. Якщо прилад розміщується на такій стіні, тоді він інтенсивно віддає останньої тепло, нагріває її і фактично опалюючи вулицю.