Офісні, громадські та промислові приміщення, на відміну від житлових, деколи складно обігріти через їх специфіки (орендодавець не бажає витрачатися на утеплення будівлі, без потреби доводиться опалювати у вихідні, святкові дні та взагалі цілодобово; приміщення перетворюється на прохідний двір для співробітників , клієнтів і тепло йде, «гріючи небо»). Нерідко існуюча система опалення не справляється зі своїми функціями і доводиться «догріває» за допомогою електроконвекторів, інфрачервоних і масляних обігрівачів.

Електрорадіатори «ОптіМакс» дозволять Вам вирішити більшість проблем з опаленням офісних приміщень, заощадивши на капітальних та поточних витратах. Наприклад, розумну електроніку можна налаштувати таким чином, що б приміщення прогрівається до комфортної для Вас температура тільки в робочий час (наприклад, з 9.00 до 18.00). Весь інший час, прилад буде підтримувати мінімальну фонову температуру, що дозволяє економити до 2/3 витрат.

Крім того, дія традиційного набору «заощаджують» функцій «ОптіМакс» (робота в режимі клімат-контролю, висока тепловіддача бметалліческіх секцій і т.д.), підсилюють цей ефект на порядок.

Важливою перевагою установки електричного опалення «ОптіМакс» є мобільність, легкість монтажу і демонтажу (включив в розетку і поставив комфортну температуру), що є безсумнівним плюсом при переїзді. Важливим фактором є візуальне враження від приладів «ОптіМакс», які не тільки впишуться в будь-який дизайн, але і стануть його окрасою