Економні електричні системи опалення. Дешеве опалення

Центральне опалення довгі роки було привілеєм жителів багатоповерхівок. Люди, які проживають в заміських, приватних будинках змушені були опалюватися усіма підручними засобами. Але завдяки технічному прогресу з'явилося безліч економних альтернатив, які більш доступні на відміну від центрального опалення. Економне опалення приватного або заміського будинку зараз засноване на трьох варіантах:

  • Електрична система;
  • Обігрів за допомогою деревних матеріалів;
  • Опалення альтернативними видами палива - брикети з соняшника, торфу, вугілля, рідкі види палива, сонячні установки.

Якщо раніше власники приватних будинків мріяли про те, щоб провести газ і на його основі запускати автономні котли. То зараз вони знаходяться в постійному пошуку максимально економних варіантів.

Жителям заміських будинків повезло більше, ніж мешканцям багатоповерхівок. У власників приватного житла з'явився величезний вибір економних установок, в тому числі тих які працюють від електрики.

Дерев'яний будинок опалити - завдання непросте. Він швидко віддає тепло, промерзає і завжди знаходиться в списку пожежонебезпечних об'єктів. Звичайний спосіб в такому випадку - це добре утеплити його. Але навіть грамотний підхід до збереження тепла не гарантує економність обраного опалювального приладу або установки.

Будь-яке заміське житло, навіть найменше, складніше опалювати, ніж квартиру. Тому правильний вибір електричної системи опалення є першочерговим завданням власника приватної власності.

Як вибрати економне опалення заміського будинку. Дешеве електричне опалення приватного будинку.

Підбираючи найбільш вигідний і оптимальний спосіб опалення для заміського житла, багато хто вважає, що вартість обладнання впливає на економну витрату енергоресурсів. Але це не так. Дороге обладнання - не означає економний спосіб споживання газу, електрики чи дров.

При виборі електроопалювального приладу варто орієнтуватися на його потужність, тепловіддачу, що обігрівається площа і споживання електрики. Варто також враховувати, що неутеплений дерев'яний будинок буде мати низький відсоток теплозбереження. Відповідно для якісного обігріву електрику буде витрачатися набагато більше.

Головна перевага електричного опалення - після включення обігрівача втручання не потрібно. Комфортне тепло поширюється строго за встановленим режимом, якщо обраний вид електрорадіатори має відповідні датчики температури.

Приватне житло економно обігрівати не складно, якщо використовувати сучасні варіанти. Електричний спосіб найбільш оптимальний і доступний кожному, і неважливо приватний сектор, заміський об'єкт або це квартира в багатоповерхівці.

Чим привабливий електрорадіатор Оптімакс для приватного будинку

Дешеве опалення електрикою.

Електрорадіатори Оптімакс випускаються за новітньою технологією. Для їх створення використовують європейські матеріали, але сама унікальна конструкція і патент на її застосування належить українському виробнику.

Ефективний варіант опалювальної системи для дерев'яного будинку залежить від правильного підбору електрорадіаторів. Оптімакс пропонує біметалічні батареї з різною кількістю секцій - від 3-х до 12-ти. Опалення електричним обладнанням зручно тим, що може бути підлоговим або настінним.

І в тому і в іншому випадку батареї надійно фіксуються і нікому не заважають. Також при підігріві підлоги можна закріпити електробатареї на спеціальні ролики і безпечно пересувати по всьому простору.

Коефіцієнт тепловіддачі у такого обладнання досить високий. Тому навіть дерев'яна конструкція буде добре опалюватися. До того ж електричний прилад надійно захищений і повністю безпечний.

Заводська збірка електробатареї відбувається за технологічними стандартами і не представляє небезпеки. Електрика в даному випадку знаходиться повністю під контролем сучасного обладнання. Заміський будинок, завдяки високій пожежної безпеки приладів Оптімакс, є відмінним місцем для дітей, літніх людей, які за статистикою завжди знаходяться в зоні ризику.

Переваги радіаторів Оптімакс - витрата електроенергії на опалення

З високотехнологічним, а головне якісним обладнанням Оптімакс навіть дерев'яні будівлі забудуть про промерзанні стін, холоді і вогкості. Електричний варіант опалення до того ж більш економний з точки зору зимового обігріву.

Приватне житло завжди потребує більш потужному обігріві. Тому будь-який заміський об'єкт буде споживати електрику в великому обсязі. Але навіть в цій ситуації опалення електроенергією - це економний спосіб опалення, на відміну від приладів, що використовують інфрачервоний метод обігріву.

Дерев'яний будинок - це житловий об'єкт з особливими потребами, тому економний варіант індивідуального обігріву повинен бути заснований на таких принципах:

  • Наявність непротекаемого енергоносіїв;
  • Батареї не повинні замерзати, швидко остигати;
  • Обігрівачі не повинні сушити повітря, спалювати.