Тут ми розглянемо популярні запитання від наших шановних клієнтів. Можливо тут, вже є і Ваше питання до нас.

 

У чому відмінність серії Elite від серії Standard?

Ці серії приладів відрізняються тільки секціями. Електроніка, начинка, потужності нагрівальних елементів однакові. Тепловіддача секцій Elite становить 202 Вт, Standard - 160 Вт. Секції серії Elite мають всередині більше реберець-перегородок, що відповідають за їх тепловіддачу і ширше конвекційні канали. У Standard вони поменше, і якщо говорити зовсім простою мовою - Elite краще Standard на 15-20% за рахунок більшої площі тепловіддачі секцій. Наприклад, 12-ти секційний прилад серії Elite прогріє кімнату площею до 23 м, а Standard - до 20 м.

 

Чи можна використовувати електорадіатори Оптімакс в якості основного опалення?

Наше обладнання використовується в якості, як основного, так і додаткового опалення. Фактично, воно нічим не відрізняється від котельного, будучи його аналогом. Скажемо навіть більше - якщо зламається котел, то холодно буде всюди, а якщо електрорадіатор - то лише в одній кімнаті).

 

Як працює прилад, скільки він споживає в різних режимах (розбір на прикладі)?

Візьмемо будь-яку кімнату, в якій стоїь 8-ми секційний електрорадіатор. У кімнаті 15 С, а Ви хочете 20 С. Поки прилад буде прогрівати приміщення з 15 до 20 С (годину-дві), він буде споживати електроенергію трохи менше своєї номінальної потужності (в даному випадку - номінальна 0,96 кВт). Як тільки прилад «побачив» в приміщенні 20 ° С, він переходить в режим «клімат-контроль», тобто - підняв температуру в кімнаті до 20 С - вимкнувся, температура опустилася до 19 С, він знову включився і знову підігрів кімнату до 20С. У режимі «клімат-контроль» споживання становить 30-40% номінальної потужності, в даному випадку 0,35 Квт на годину

 

Як мені самостійно визначити, які електрорадіатори мені потрібні?

Якщо висота стелі у Вашому приміщенні не перевищує 2,7-2,8 м, воно має одну зовнішню стіну, металопластикові вікна, то можете сміливо використовувати розділ сайту «Прайс», де легко підібрати прилади, згідно площі Вашої кімнати. Якщо висота приміщення близько 3 метрів або більше, то можете використовувати формулу - площу приміщення множимо на висоту стелі (отримуємо кубічну площу) і ділимо це на 4,5. Результат - це кількість секцій, які потрібно встановити в даному приміщенні.

Крім того, запрошуємо і навіть наполягаємо звертатися до наших менеджерів. Вони із задоволенням допоможуть Вам прорахувати і вибрати той чи інший прилад в залежності від умов експлуатації.

 

Скільки я буду платити за електрику, використовуючи в якості опалення електрорадіатори «ОптіМакс»?

Приблизне споживання, наприклад, за добу, Ви можете прорахувати самі. Для цього треба зайти в розділ «Прайс» і звернути увагу на колонку - «Середнє споживання». Наприклад, у Вас кімната 16м, висота стелі - 2,7 м. Вам, відповідно до цієї ж таблиці, необхідний 9-10-ти секційний прилад, середнє споживання якого становить 0,4-0,45 кВт на годину. Множимо це число на 24 години на добу і отримуємо цифру - близько 10 кВт. Це говорить про те, що нагріваючи Ваше приміщення до 22-24 С цілодобово, прилад «з'їсть» за добу 10 кВт.

 

Як ще можна заощадити?

Можна запрограмувати прилад на погодинну роботу. Наприклад, у Вас квартира. Ви ведете звичайний спосіб життя - цілий день на роботі, вечір, ніч, ранок і вихідні - вдома. В такому випадку - задаєте команду, щоб, коли Ви на роботі, прилад грів квартиру до 16-18 С, а коли вдома - до 22-24С. Це дозволяє зменшити плату за електрику на 20-30%.

Крім того, зверніть увагу на установку, так званого, дво-зонного лічильника (лічильник «день-ніч»). Від стандартного він відрізняється тим, що в нічний час (з 23.00 до 7.00), тариф за електрику складає 50% від звичайного. Наприклад, один з наших співробітників встановив такий лічильник і 7 приладів Оптімакс в будинку у мами. Почав експериментувати, в нічний час виставляв 25 С, а вдень - 18 С. З його слів, у зимовий період вдень прилади включалися тільки 5 разів у найбільш морозні дні.

 

Як мені бути з проводкою? Чи витримає вона навантаження?

Важливе питання, яке часто цікавить наших покупців. Хоча Оптімакс і малопотужний прилад, але враховувати навантаження на мережу все одно треба. Отже, розберемо на прикладі. Припустимо, у Вас будинок, в який треба поставити п'ять приладів - 12,10, 8 і 5 секцій. У розділі «Прайс» сайту в колонці «Номінальна потужність» знаходимо і підсумовуємо свідчення у цих приладів (1,44 кВт, 1,2 кВт, 0,96 кВт і 0,6 кВт). Виходить - 4,2 кВт. Тобто, Ви повинні розуміти, що ваша проводка і вхідна потужність тільки на опалення (без чайника, холодильника, бойлера, телевізора і т.д.) повинна проводити 4,2 кВт електроенергії. На це питання Вам дуже легко відповість кмітливий електрик, оглянувши проводку і лічильник. Чи можна ще зменшити навантаження на мережу? Так. Повернемося до нашого прикладу - є 4 прилади (12,10,8 і 5-ти секційний). Прилади програмуються на погодинну роботу. Можна виставити таким чином - з 9.00 до 10.00 працюють прилади на 12 і 5 секцій, з 10.00 до 11.00 - на 10 і 8 секцій, а з 11.00 до 12.00 знову включається перша пара. Таким чином, Ви можете зменшити навантаження на мережу в 1,5-2 рази.

 

Як замовити прилади, оплатити їх? Як здійснюється доставка? Яка вартість доставки по Україні?

Прилади замовити можна будь-яким зручним для Вас способом - через кошик на сайті, написавши на нашу пошту (sales@optimax.ua), скориставшись сервісом онлайн-консультації або передзвонивши нашим менеджерам (097-8804343, 066-8804343, 093-8804343).

Оплатити покупку можна так:

1. Готівкою при самовивозі з нашого офісу або при доставці кур'єром.

2. Через термінал при оплаті у нас в офісі.

3. Готівкою при отриманні товару на складі Нової Пошти у Вас в місті.

4. Переказ грошей на карту Приват банку нашого бухгалтера.

5. Безготівковий розрахунок з ПДВ та без ПДВ.

Доставка приладів можлива наступними способами:

1. Самовивоз з нашого офісу в Києві (вул.Голосіївська 9, перебуваємо з тильного боку багаторівневого паркінгу - Голосіївська 13в, відчинені зелені ворота, двоповерхова будівля з написом на фасаді-1990, перші двері праворуч).

2. Доставка по м. Київ нашим кур'єром або адресна доставка Новою Поштою.

3. Доставка по Україні Новою Поштою.

Вартість доставки Новою Поштою можна розрахувати на сайті перевізника (novaposhta.ua/ru/delivery), або зателефонувавши нам. Для прикладу - відправка по Україні найважчого 12-ти секційного приладу становитиме 100-150 гривень в залежності від відстані.

 

Що мені робити, якщо при отриманні електрорадіатору на Новій Пошті я бачу, що пошкоджена коробка, а прилад розбито?

За нашою статистикою, 99,9% вантажів, які ми відправляємо Новою Поштою по Україні, цілими й неушкодженими доходять до наших покупців. У той же час, не дивлячись на те, що прилади надійно упаковані (коробка з п'ятишарового картону, спеціальні картонні вуха-прокладки) зустрічаються поодинокі випадки, коли прилад пошкоджується в дорозі. Тому, під час отримання приладу, звертайте увагу на цілісність коробки. Якщо вона пошкоджена, виймайте електрорадіатор, оглядайте його на предмет можливих «травм» і в разі їх наявності, заповнюйте форму відмови від вантажу через його пошкодження. Пам'ятайте, що Ви маєте повне право упевнитися в цілісності і робочому стані приладу при його отриманні на відділенні Нової Пошти (огляд і включення в розетку) !!! Далі телефонуєте нам, повідомляєте про це і ми в той же день відправляємо Вам новий прилад і вже самі, без Вашої участі, ведемо переговори з Новою Поштою про долю пошкодженого електрорадіатору.

 

Що робити в разі поломки приладу?

Багато наших потенційних покупців, особливо не кияни, задають цілком резонне питання - як ремонтувати прилад, якщо він поламався посеред зими, а я перебуваю далеко від Києва? Відразу обмовимося і не будемо голослівно заявляти, що наша техніка - це вершина технічної думки, і вона ніколи не ламається. За статистикою технічного відділу, за останні 3 роки у нас 0,5% сервісних випадків.

Отже, якщо такий форс-мажор стався, знайте:

1. Електрорадіатор Оптімакс - це свого роду конструктор, який можна розібрати навіть в домашніх умовах.

2. Якщо вже говорити про тих 0,5% поломок, то левова частка з них припадає на електроніку. «Мізки» приладу (кришка з клавіатурою управління і платою) дуже легко і просто від'єднується від основної частини (кріпиться на двох болтиках зверху і знизу).

Тобто в сервісному випадку, потрібно відправити нам електроніку. По термінах - сьогодні відправили, завтра ми її отримали, перемонтували і відправили назад, післязавтра Ви отримали.

І ще трохи з цієї теми. Закликаємо завжди звертати увагу на ставлення продавця до подальшого обслуговування клієнта після покупки, особливо у випадках можливого сервісу, продажу бракованого товару і т.п. Репутація компанії - це не тільки добре ім'я, а й вдячні клієнти, які і самі повернуться і іншим порадять!

 

Чи складно налаштовувати прилад?

Електрорадіатор Оптімакс, на відміну від аналогів, має інтуїтивно-зрозуміле управління (клавіатура з чотирьох клавіш) і за допомогою інструкції Ви легко налаштуєте прилад на потрібний режим. Разом з тим, знайте, що ми завжди на зв'язку. З будь-яких технічних питань, в т.ч. налаштувань, Ви завжди можете проконсультуватися в нашому сервісному центрі (096-7616889, 060-7615666 Іван). Телефонуйте, він завжди буде радий допомогти!

 

Чому електрорадіатори Оптімакс комплектуються біметалевими секціями?

Дуже важливим нюансом є те, якими секціями - алюмінієвими або біметалевими комплектується електрорадіатор. Справа в тому, що алюміній, як матеріал, дуже активний і з часом починає взаємодіяти з рідинами, які заливаються в прилад. Відбувається виділення водню з подальшим утворенням надлишкового тиску. Це призводить до розгерметизації приладу і протікання. Крім того, біметалеві секції більш надійні - вони витримують до 30 атмосфер (алюмінієві - 16) і практично вічні (завод виробник дає на них гарантію 25 років, на алюмінієві - 10-15).

 

Чи можна електрорадіатори Оптімакс залишати без нагляду?

Загальновідомо, що багато покупців побоюються залишати конвектор або масляний радіатор включеним без нагляду. Інтернет повен малюнками пожарищ, причиною яких стали ці прилади. Ви можете бути повністю впевнені в безпеці електрорадіаторів Оптімакс. Прилад суцільнометалевий, горіти в ньому нема чому. Крім того, він сертифікований і відповідає всім вимогам ГОСТ.

 

Чи потрібно заземлення для приладів? Яка довжина мережевого шнура?

Електрорадіатор "Оптімакс" не вимагає наявності заземлення. Стандартна довжина мережевого шнура становить 1,5 метра. Можлива комплектація 7-ми метровим проводом.

Чи можна заблокувати клавіатуру?

Часто умови експлуатації вимагають наявності блокування клавіатури від стороннього втручання (офіс, хостел, дитина в будинку і т.п.). З цією метою Оптімакс має зазначену функцію.

 

Можно ли заблокировать клавиатуру? Прибор очень горячий, об него можно обжечься?

Часто условия эксплуатация требуют наличия блокировки клавиатуры от постороннего вмешательства (офис, хостел, ребёнок в доме и т.п.). С этой целью Оптимакс имеет указанную функцию.

Максимальная температура нагрева электрорадиатора "Оптимакс" составляет 70С. При тактильном контакте с таким прибором есть понимание, что прибор горячий, но обжечься невозможно. Кроме того, Вы в ручном режиме можете выставлять температуру разогрева электрорадиатора от 40 до 70С.

 

Зачем прибор оборудован краном Маевского?

Электрорадиатор является закрытой системой отопления. И, хотя биметаллические секции в отличие от чисто алюминиевых, не способствуют газообразованию внутри прибора, согласно требованиям ГОСТ, он должен быть оборудован краном Маевского. Использовать его в профилактических целях нужно раз в год (весной после окончания отопительного сезона либо осенью перед его началом). Об этом есть специальный раздел в инструкции по эксплуатации.

 

Какие есть крепления для прибора и входят ли они в стоимость?

Крепления есть таких видов –

1. Обычные кронштейны (длинна 175 мм, диаметр сверла – 9мм, в комплекте – четыре дюбеля, четыре кронштейна)

2. Удлинённые кронштейны (длинна 245 мм, диаметр сверла – 9мм, в комплекте – четыре дюбеля, четыре кронштейна)

3. Подставки с роликами (в комплекте две подставки с 4-мя роликами)

4. Угловые кронштейны (предназначены для крепления на гипсокартон)

5. Стационарное крепление к полу (квадратная труба, на которой приварены кронштейны), крепится к полу болтами.

С фото указанной номенклатуры Вы можете ознакомиться в каталоге и в фотогалерее сайта.

Стоимость крепления не входит в цену прибора ввиду того, что покупатели сами или с нашей помощью подбирают необходимый крепёж, согласно условиям использования (материал стен, высота подоконника и т.п.)

 

Какая гарантия на электрорадиатор «ОптиМакс»?

Мы предоставляем 2-х летнюю гарантию на прибор. В течение последующих 3 лет осуществляется, так называемое, пост гарантийное обслуживание, во время которого диагностика и работа мастера – бесплатная, оплачивается только деталь, вышедшая из строя.

 

Что требуется для установки электрорадиатора?

Оптимакс – это обычный бытовой прибор, работающий от простой розетки. Установка прибора заключается в монтаже на него роликов либо креплении его на стену возле источника питания в 220 В и настройке необходимой температуры.

В инструкции по эксплуатации это доступно описано.

 

Что может произойти с прибором, если у нас бывают перепады напряжения?

Учитывая частые перепады напряжения в электросетях нашей страны, электрорадиаторы Оптимакс имеют встроенную защиту и выдерживают скачки ± 20%. В случае больших перепадов прибор просто перегружает сам себя и начинает работать в прежнем режиме.

 

Что произойдёт, если отключили электричество?

Электрорадиатор Оптимакс имеет батарейку, которая питает электронику во время отсутствия электроэнергии в сети (запаса хватает на 10 лет). Поэтому все настройки сохраняются и когда появляется электричество, прибор продолжает работать в прежнем режиме.

 

Где расположить(установить) датчик температуры воздуха помещения?

Главное требование – на расстоянии не менее 30 см от прибора, что бы он более-менее корректно считывал температуру помещения. Всё остальное – не критично.

Конечно, хорошо, что бы он снимал температуру помещения, как можно более объективно, поэтому не располагайте его на подоконнике, полу, у дверей, так как там температура на несколько градусов ниже средне комнатной. Но, повторяемся, это не критично!

 

Какие нагревательные элементы (ТЭНы) используются, срок их службы?

В Оптимакс используются тэны польского производства из нержавеющей стали, заполненные специальным наполнителем — перекластом. Тэн располагается внизу по всей длине прибора и имеет разную номинальную мощность в зависимости от количества секций в радиаторе. Формула расчёта – 120 Вт Х количество секций. Срок службы нагревательного элемента –  15-20 лет.

 

Какие биметаллические радиаторы (евро батареи) используются при сборке «ОптиМакс»?

Уже на протяжении 5 лет мы используем секционные биметаллические батареи торговой марки Mirado. Завод по их производству находится под Одессой (santehraj.com.ua). Секции производят по итальянской лицензии. Заводская гарантия – 25 лет.

 

Какая жидкость используется в электрорадиаторах «ОптиМакс»? Токсична ли она? Нужно ли доливать её в прибор в процессе эксплуатации?

В наших приборах используется немецкая жидкость для отопительных систем на основе пропилен гликоля. Жидкость безвредна, не замерзает и инертна (не приводит к образованию всякого рода накипей, осадков и обложений). Прибор герметичен (нет испарения), жидкость никуда не девается и доливать её не нужно. Она залита в прибор на весь срок эксплуатации прибора.

 

У меня есть алюминиевая/биметаллическая батарея. Могу ли я самостоятельно установить вашу систему на неё?

Да, можете. В таком случае Вам необходимо приобрести у нас комплект для самостоятельной сборки и установить его на уже имеющуюся батарею.