Виробництво економних електрорадіаторів від Оптімакс

 

Масляні радіатори, газові конвектори, інфрачервоні обігрівачі добре гріють, але споживають дуже багато електроенергії. Тому над виробництвом альтернативних видів опалювальних приладів працює безліч фахівців. Економічний електрорадіатор Оптімакс є унікальним обладнанням, яке поєднує переваги декількох видів опалювального обладнання. На офіційному порталі Оптімакс представлена ​​фотогалерея виробництва радіаторів.

 

Електрообладнання вітчизняного бренду створено на основі європейських матеріалів і деталей. Але, завдяки незвичайному підходу до системи опалення, конструкція і технологія повністю українська, що можна спостерігати у фотогалереї на сайті.

Що представляє собою виробництво електрорадіаторів Оптімакс

 

На відміну від того ж масляного радіатора, батареї вітчизняного бренду економічніші в 2 рази. Фотогалерея сайту дозволяє розглянути всі нюанси обладнання і можливі варіанти створених електрорадіаторів.

 

Опалення в будинку за рахунок електробатарей Оптімакс працює стабільно і якісно. Електрорадіатор - це унікальне обладнання, яке набагато економніше старих електроприладів. Батарея Оптімакс являє собою конструкцію з біметалевих секцій. Нагрівальний елемент зроблено з якісної сталі, яка не піддається корозії. Алюмінієвий шар під біметалевою оболонкою підтримує високу тепловіддачу. Система опалення зациклена на спеціальній рідині, яка залита всередину елкетрорадіатора. Вона не замерзає, не випаровується. Для кожної батареї використовуються тени різної потужності, що можна побачити у фотогалереї сайту. Таким чином, в залежності від площі приміщення, що обігрівається, електрорадіатор підбирається індивідуально.

Доступне і відносно просте виробництво електрорадіаторів Оптімакс зробило їх безпечними для будь-якого українця. Нескладна, але в той же час унікальна конструкція електрорадіатору дозволяє обігрівати будинки, квартири або офіси економічніше і набагато практичніше.

Ефективний спосіб обігріву, крім значної економії, заслужив свою популярність іншими достоїнствами:

 

• Простотою при установленні;

 

• Екологічністю матеріалів;

• Безпечністю конструкції;

• Простою використання;

• Високими показниками надійності та експлуатаційних характеристик.

Електрорадіатор зручний у використанні. Контролююча система Оптімакс дозволяє легко підтримувати температурний режим. Але для цього потрібно встановити додатковий датчик. Фотогалерея офіційного порталу дозволить наочно розглянути, як виглядає кожна деталь електрорадіатору і вся конструкція в цілому.

Економічний спосіб обігріву - це правильно підібрана опалювальна система. Кожна електробатарея не повинна купуватися окремо, якщо потрібно опалювати весь будинок. Економний варіант складається з кількох батарей, які підбираються з чітким розрахунком на певну площу.

У фотогалереї біметалевих секційних радіаторів можна побачити широке розмаїття і величезний вибір приладів. Виробництво електробатарей засновано на потребах сучасних українців. Тому випускаються опалювальні електроприлади від 3-х до 12-ти секцій.

Найбільш Економний варіант для кожного клієнта підбирається в індивідуальному порядку. Виробництво батарей нового покоління відбувається на вітчизняних потужностях. Відповідно, навіть з урахуванням європейських деталей і матеріалів, такі прилади залишаються доступними за ціною для українців.