Сертификаты: 
Сертифікат відповідності 2017-2019
Сертифікат СЕС 2016-2019 стор 1
Сертифікат СЕС 2016-2019 стор 2

Комфортне і безпечне тепло

 

Створити теплу і затишну атмосферу в домі, квартирі або офісі зараз не є проблемою. А ось вибрати економну, безпечну і екологічну опалювальну систему набагато складніше. Електроприлади Оптімакс є представниками вітчизняної продукції сучасних способів обігріву. На всі товарні групи фірми є відповідні документи. Сертифікати на електрорадіатори завірені на державному рівні всіма необхідними інстанціями.

 

Завдяки простоті використання, а також привабливому дизайну, продукція компанії Оптімакс стає все більш затребуваною і популярною. Але, на відміну від інших варіантів, які зараз є на ринку, електроприлади Оптімакс відповідають усім вимогам сучасного українця.

Навіщо потрібні сертифікати на електрорадіатори

 

Для того щоб бути в безпеці і не хвилюватись за здоров'я своїх близьких та рідних, завжди потрібно купувати сертифіковані електротовари.

 

Такий підхід дозволяє вам:

1. бути впевненими в якості і надійності продукції;

2. офіційний документ захищає вас від підробок і різних обставин. Наприклад, будь-яка технічна несправність, яка була допущена з боку виробника, буде замінена за його, а не ваш рахунок;

3. гарантія екологічності товару і відповідність його санітарним нормам вбереже здоров'я всієї родини;

4. ссертифікат - це офіційний документ, який захищає права споживача і виробника, його наявність полегшує взаємини всіх сторін угоди.

Електрообладнання Оптімакс купують не тільки в роздріб, а й оптом. Тому сертифікати на елетрорадіатори необхідні також офіційним дилерам компанії.

Виробник, надаючи завірені документи на продукцію, полегшує процес реалізації своїм дистриб'юторам і дає гарантії споживачам.

Дилер, торгуючи сертифікованими електротоварами, захищений з боку держави і не наражає на небезпеку покупців. Обов'язковий контроль з боку санітарних служб гарантує екологічність продукції. Спеціальний комітет, де розглядають прохання і тестують обладнання, фіксує існуючі порушення або підтверджує якість електротоварів.

Будь-який технічний збій при експлуатації електрорадіатору, який відбудеться без втручання споживача і не з його вини, завдяки гарантійними зобов'язаннями, а головне сертифікатам якості, буде усунено виробником або спеціалізованими сервісними центрами.

Українці втомилися від дешевої китайської продукції, яка не тільки швидко стає несправною, але й не має відповідних дозволів та документів. Наші співвітчизники бояться недорогого обладнання, оскільки часто це ознака відсутності гарантій, якості та надійності.

Газовий конвектор, масляний радіатор або електрорадіатор не викликає довіри у населення, оскільки занадто багато нещасних випадків сталося і ще більше реальних історій з життя було розказано. Але електрорадіатор вітчизняного виробництва відрізняється від своїх побратимів.

Головні відмінності радіаторів Оптімакс

 

Вся продукція бренду Оптімакс створюється на власних потужностях. Такий підхід дозволяє суворо контролювати весь процес створення електрообладнання - від моменту закупівлі кожної деталі і необхідного матеріалу до відправки готових приладів замовникам.

 

Система контролю якості, а також наступні тести виготовленого устаткування гарантують, що електрорадіатор Оптімакс буде надійно, а головне довго служити.

Сертифікати відповідності продукції підтверджують всі технічні характеристики, які заявлені виробником. Загалом, кожна цифра, зазначена в інструкції по експлуатації обладнання, підтверджена тестами і офіційно зафіксована.

На даний момент тисячі українців змогли переконатися в ефективності і економності електробатарей Оптімакс. Сотні офісів і робочих площ відчули переваги електричної опалювальної системи. Електрорадіатор біметалевого типу в 2 рази економніший від звичайного радіатора!

Секції такої батареї набагато міцніші, надійніші і володіють високим відсотком тепловіддачі навіть у порівнянні з алюмінієвими. До того ж, привабливий зовнішній вигляд електробатарей, відмінно вписується в будь-який сучасний дизайн інтер'єру.